Ukulelės dainos akordai pradedantiesiems

 Ukulėlė – tai romantiškai ir egzotiškai skambantis instrumentas, kuris jau netruko atrasti savo gerbėjų ratą ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje - ukulelės pamokos čia vis labiau populiarėja. Dažnas žmogus, turintis gitaros pradmenis, susivilioja ir šiuo mažyčiu keturstygiu instrumentu, nes juos galima groti bet kur – ukulėlės dydis yra tiesiog juokingas, todėl ji visada tilps net į lagaminą keliaujant atostogauti. 

O geriausia, kad šiuo paprastu instrumentu nesunkiai gali išmokti groti tiek mažo amžiaus vaikai, tiek pažengę muzikantai. Žmogui, turinčiam grojimo gitara pradmenis, dažniausiai pavyksta pirmąsias ukulelės dainas iš kelių akordų sugroti jau pirmą mokymosi dieną. 

Ukulelės dainos pradedantiesiems

Štai keletas dainų, kurias galite atlikti tik 4 akordų variacijomis (C, G, D, Em). Įvairių populiarių dainų akordų internete galite rasti šimtus – grokite jas draugų būryje, gamtoje iškylaujant ar atostogaujant. 

“Blowin’ In The Wind” – Bob Dylan

“Brown Eyed Girl” – Van Morrison

“22” – Taylor Swift

“Someone Like You” – Adele

“Have You Ever Seen The Rain?” – Creedence Clearwater Revival

Nėra nieko nuotaikingesnio kaip mėgautis iš naujo atgimusia daina, atliekama ukulėle. Juk daug mūsų nuo vaikystės mėgstamų dainų ar šiandien populiarių hitų anksčiau ar vėliau pabosta, tačiau juos grodami ukulele mėgausitės kiekviena šių dainų sekunde.