Išsipirkus užsiėmimus, asmeninio instrumento Jums iškarto įsigyti ar išsinomuoti nereikia (išimtis pučiamieji instrumentai), tuo pasirūpiname mes, instrumentą užsiėmimuose pirmas 4-ias pamokas Jums pamokos metu skolina studija. Vėliau turime galimybę Jums padėda įsigyti ar išsinomuoti norimą instrumentą už Jums prieinamą kainą. Perkantiems naujus muzikos instrumentus muzikos prekių parduotuvėse galime Jums suteikti tam tikrą nuolaidą.

Paprastai mūsų studijos mokiniams siūlome du savaitinius užsiėmimus . O jei finansinės ir laiko galimybės Jums leidžia, tikrai galime Jums pasiūlyti ir didesnį užsiėmimų paketą pritaikant patrauklesnę kainą Jūsų spartesniam užsiėmimų tobulėjimui:

KAINAS RASITE ČIA

Perspektyviausi Gitaros spec. pamokų tipai:

1) Turinio atžvilgiu pagrindiniai pamokų tipai pateikiami tokie:
· Solo (pasirinktų muzikinių stilių grojimas iš natų ir TAB-ų);· Akompanimentas (akordų ritminių junginių grojimas);
·Fingerpicking-as (akordų apgrojimas pirštais); · Improvizacija (muzikinės kūrybos ir jos techninių galimybių lavinimas);
·Dainos (asmeninis populiariosios muzikos repertuaro pasirinkimas);
· Populiariosios muzikos teorija (muzikinio rašto, teorijos ir harmonijos pagrindų pažinimas);

2) Pagal didaktinį tikslą pagrindiniai pamokų tipai:
· Naujos medžiagos perteikimas. Pagrindinis jos tikslas – supažindinti mokinius su nauju studijos metodiniu (from beginner to professional) dalyku.
· Žinių gilinimas.  Laipsniškai (Step by Step) gilinamos, nagrinėjamos žinios, įgytos žemesnėse kategorijoje.
· Įtvirtinimo. Įtvirtinama nauja metodinė medžiaga.
· Kartojimo.  Kartojama metodinė  medžiaga išeita per kelias temas ar skyrius.
· Žinių tikrinimo (žinių ir įgūdžių kontrolės) pamokose daugiausia laiko skiriama apklausai.
· Mišraus tipo. Šių pamokų pranašumas, lyginant su kitais pamokų tipais, - struktūros įvairumas, kuris lemia ir mokinių veiklos tose pamokose įvairovę.

Vienas užsiėmimas trunka 45-ias minutes. Užsiėmimų intensyvumas derinamas su kiekvienu mokiniu individualiai, atsižvelgiant į jo poreikį ir gebėjimus.