Aidas Lembutis Gitaros specialybės vyr. mokytojas, dirbantis jau 6-us metus muzikinį pedagoginį darbą Šiaulių m. "Šiaulių 2-oje muzikos mokykloje" ir Šiaulių raj. Kuršėnų m. "Menų mokykloje", matydamas esančią to laiko realią situaciją muzikos mokyklose, subrandina ypač svarbią savo gyvenimo mintį. Aidas pradeda kurti planus, kaip įgyvendinti, seną savo paauglystės svajonę.

Augant studijai, didėja jos mokinių skaičius. Mums pradeda trūkti dienoje valandų, tad profesionaliai ieškome tinkamos muzikinės pedagoginės pagalbos. O čia kaip mat pasirodo ir prisijungia jaunas, talentingas, perspektyvus pedagogas ir muzikantas - Laurynas Vaitulevičius.

Sukūrus šeimą, susiklosčiusios asmeninės ir šeimyninės gyvenimo aplinkybės Aidą pastūmėja atvykti į Lietuvos sostinę Vilnių. Vilniuje jis yra priverstas pradėti naują savo gyvenimo etapą. O tai, kaip tik jį, dar labiau pastūmėja siekti savo svajonės ir judėti jos link.

Augant studentų poreikiams, atsidaro pianino, vokalo, saksofono ir fleitos specialybės. Prie mūsų prisijungia dvi jaunos žavios pedagogės Žydrė ir Ignė Lembutytės. Taip, jos tikrai - Aido giminaitės, puikiai muzikuojančios ir dainuojančios seserys. Šios merginos išties su didele muzikine patirtimi ir kas svarbiausia, jos labai praskaidrina kasdienybę ir darbą studijoje. Jų komunikabilumas, atsidavimas ir idėjos pranoksta visus Aido lūkesčius.

Studija sėkmingai priiminėja mokinius, pilnėja. Plečiantis studentų skaičiui, plečiasi ir jų poreikiai. Kaip ir buvo galima tikėtis Aidas vienas pradeda nesuspėti. Vienam aprėpti viską, t.y. rūpintis ir studijos plėtra ir mokinių augančiais poreikiais, išties didelis iššūkis.

Mes judame tik pirmyn. Mūsų studijoje atsidaro Mušamųjų skyrius