Saksofonas nėra paprastas instrumentas – jis susideda iš daug skirtingų dalių, kurių kiekviena turi savo funkciją. Čia galite susipažinti su saksofono dalimis.

Plačiau

 Saksofonu grojama džiazo, roko, populiariojoje muzikoje, žinome daug labai garsių dainų, kurių saksofono solo niūniuojame pamiršdami apie patį instrumentą. Čia galite sužinoti, kokiuose muzikos žanruose dar skamba šis instrumentas.

Plačiau

Saksofonas, kaip ir visi pučiamieji instrumentai, reikalauja reguliarios priežiūros ir valymo. Jeigu neseniai įsigijote saksofoną ir norite savo naują instrumentą deramai prižiūrėti, siūlome susipažinti, kaip atliekamas saksofono valymas.

Plačiau

Kiekvienas instrumentas yra unikalus savo kilme, skambesiu, medžiagomis, iš kurių jis pagamintas ir t.t. Čia galėsite sužinoti, kas iš esmės yra saksofonas.

Plačiau

Būgnus laikome vientisu instrumentu, tačiau juos iš tiesų sudaro dar daugybė smulkesnių dalių. Kelių rūšių lėkštės bei būgnai atlieka savo funkciją ir skamba skirtingai, todėl mokydamiesi būgnais turime išmokti visas jo sudedamąsias dalis. 

Plačiau