Kokius būgnus pirkti

kokius bugnus pirkti

 Be būgnų gyventi negalintys šio instrumento profesionalai ir mylėtojai, paklausti, kokius būgnus pirkti pradedančiam ir ne tiek patyrusiam būgnininkui, turbūt galėtų kalbėti valandų valandas. Kiekvienas būgnų gamintojas ir jo gaminami skirtingi būgnų rinkinių modeliai skiriasi daugybe ypatybių – dizainu, paskirtimi (rokui, džiazui groti ir pan.), gamyboje naudojamomis medžiagomis, kaina ir t.t. 

Čia pristatysime kelis būgnų modelius iš kol kas naujausio geriausių būgnų top, kurį pristato populiarusis muzikos instrumentų portalas MusicRadar. Pasak sąrašo sudarytojo, čia pateikiami tiek paprastesni būgnai už vidutinę kainą, tiek itin brangūs būgnai profesionalams. Tikimės, kad atrasite tokius būgnus, kurie Jums tiks ir išvaizda, ir kaina bei kitomis specifikacijomis. Pamatysite, kad klausimas, kokius būgnus pirkti, nėra jau toks ir sunkus.

PDP New Yorker. Tai smagus būgnų rinkinys pradedančiajam būgnininkui už geriausią kainą tokio tipo būgnams.

Pearl Export Series Kit yra nauja 1982 metų Pearl Export būgnų serija, kuri jau prieš dvidešimt metų tapo būgnų pasaulio sensacija – tai tiek pradedančiam, tiek pažengusiam tinkami būgnai išsiskiriantys idealiu kainos ir kokybės santykiu.

Tama Silverstar. Tai profesionalams tinkantys puikaus skambesio ir kokybės būgnai, viliojantys vidutinio lygio komplektams būdinga kaina.

Gretsch Catalina Maple. Tai solidaus dizaino būgnai, prie kurių gerai jausis tiek energija trykštantis roko būgnininkas, tiek subtilesnių muzikos žanrų atstovas.

Crush Drums Acrylic –  tai būgnų futurizmas. Iš permatomo akrilo nulietas būgnų rinkinys pribloškia vien dizainu, o dėl garso dvejoti net nereikėtų.

Visas būgnų top su 46 naujais būgnų modeliais čia: http://www.musicradar.com/tuition/drums/the-best-drum-kits-in-the-world-today-218020