Muzikos programavimo ir garso režisūros specialybės mokytojas Vilniuje - Aleksandr Belšin

Pareigos: Vilniaus muzikos programavimo ir garso režisūros skyriaus vedėjas

Kvalifikacija: Mokytojas 
Miestas: Vilnius

 

Muzikos programavimo ir garso režisūros specialybės mokytojas. 

Aleksandr susidomėjo muzikos kūryba, dar kaip buvo 11-oje klasėje. Baigęs 12 klasių, pradėjo groti (DJ) muzika, asmeniškai ją analizuoti jos grojimą, kaip ji veikia šios klausomos muzikos šokėjus ir klausytojus. 1-ame kurse jis buvo pakviestas sudalyvauti festivalyje "Yaga gathering"- tai vienas didžiausių ir kokybiškiausių festivalių Lietuvoje.

Iki tol Aleksandr grojo tik elektroninę muziką, kiek vėliau nusprendė pasinerti į kitą pasaulį ir pradėjo groti hiphop/funk/disco stiliuose. Kiek pasitreniravęs įvairiuose Vilniaus baruose, Aleksandr pradėjo groti visur, kur norisi ir kur kviečia. Aleksandr yra sukūręs ir išleidęs apie 10-imt kūrinių, keletą jų skirtinguose "leibluose".
 
Aleksandr gali Jus išmokyti ne tik, kaip kurti muziką (kinui, šokiams, reklamai, meditacijoms), bet ir kaip kurti pilnus garsus ar palengvinti patį muzikos kūrimo procesą, ar net padėti atrasti Jums savo muzikinį skonį.
 
Galvojate studijuoti Vilniuje? Susipažinkite su vokalo, saksofono ir  pianino mokytoja Šiauliuose — Žydre Lembutyte-Urbaitiene bei vokalo, fleitos ir pianino mokytoja Vilniuje — Igne Lembutyte-Giedraitiene.